Recepční + obsluha, Hotel v Baden Würtembegu

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
oblast Schwarzwaldu, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned či dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
9,5 € na hodinu, plus spropitné, (vše ostatní již odečteno)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro restauraci a hotel v Baden Würtembersku - oblast Schwarzwaldu hledáme recepční se zkušenostmi v hotelové recepci a obsluhou. Celoroční zaměstnání.
Práce 5 dní v týdnu, případné přesčasy jsou propláceny. Vřele doporučujeme. Ubytování je zajištěno. V hotelu od nás již 1 servírka.

Ref.č.: ID703rs
Plat: 9,5 € na hodinu, plus spropitné (vše ostatní již odečteno)
Region: Německo, krásná oblast Schwarzwaldu
Typ: plný úvazek
Nástup: dle dohody od ihned
Pracovní doba: 5 dnů v týdnu
Zajištěno: ubytování, pracovní smlouva s přihlášením na patřičném úřadě
. komunikace s hosty, přepojování a vyřizování telefonátů
. check in/check out
. obsluha v restauraci
. bližší informace podáme přes nástupem po telefonu či emailem
. jedná se o dopouručený podnik /hotel a restauraci
* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* nabízíme nadstandardní poradenský servis

Zaměstnanecké výhody, benefity

- profesionální přístup
- Zdokonalení se v jazyce a dlouhodobou zahraniční praxi
- zdravotní a sociální pojištění, pracovní smlouvu přímo od hotelu
- v hotelu česká kolegyně (servírka)

Informace o náboru

V případě zájmu o některou z našich nabídek prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií a případnými referencemi na [email protected] . T. +420608769029 či pevná linka. Uveďte prosím ref. číslo.ID703rs . Bartlett.cz

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

Ověřený podnik v krásném prostředí. Veškeré informace o zaměstnavali jsou ověřeny.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

hotelnictví

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Hospodářská korespondence - Pokročilý

Praxe na pozici/v oblasti

recepce

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlá zkušenost v pozicí na kterou se hlásíte
- německý jazyk na úrovni přiměřeně pozici
- vhodnou kvalifikaci či programovou kvalifikaci (hotelový program)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1695056  Datum zveřejnění: 13.1.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 9,5 € na hodinu, plus spropitné, (vše ostatní již odečteno)