HLEDÁTE ZAMĚSTNANCE?
HLEDÁTE PRÁCI?

2x Servírka - brazilsko-italská restaurace Jih SRN (Ref. č.: ID506)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Küssaberg - Německo u švýcarských hranic
  • Nabízený plat (hrubého): 1300 EUR/měsíc, čistá mzda ubytování zdarma, plus spropitné
  • Termín nástupu: od ihned možný
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kvalitní 2 místa v cafe brasserii s nástupem možným dle domluvy klidně i od ihned, zodpovědní a prověření zaměstnavatelé (žijící v Německu již delší dobu). Místa jsou dlouhodobá. Se zajištěným ubytování. Vhodné pro vyučené či nevyučené profesionály,otevřenost, pracovitost a dobrá němčina se očekává. Studenti-tky vítáni. Naplň práce: obsluha v restauraci,bistru, běžný úklid po sobě, spoluprác s dalšími členy týmu.
Ref.č.: ID506s
Plat: 1300 € čistá mzda, (plus spropitné ) u studentů více
Stát: SRN, Baden-Württemberg
Nástup: možný od ihned, zaučení proběhne
Platnost: nabídka je aktuální

Jiné výhody

- Ubytování a strava zajištěna
- Zdokonalení se v jazyce a zaučení
- Vyřízení formalit
- Zdravotní a sociální pojištění samozřejmostí
- kvalitní zaměstnavatel a výborý kolektiv (od dřívějších uchazečů potvrzeno )

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

kvalitní nová restaurace v blízkosti švýcarských hranic. Veškeré další informace rádi poskytneme po telefonu anebo emailem.

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

obsluha hostů

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Požadovaná praxe

gastronomie
1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

· aktivní znalost NJ (na alespoň mírně pokročilé úrovni)
. profesní vyučení v oboru
· orientaci na zákazníka
. týmovost
. praxe od 2 - do 15 let

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemí i v České republice . Zaměření především na gastronomii a hotelnictví. Více než 12 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Hlavní oblast působení společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci

Informace o náboru

Svůj životopis v německém jazyce ideálně s fotografií zašlete prosím na info@bartlett.cz nebo se registrujte vyplněním dotazníku na www.bartlett.cz . V případě dotazů nás můžete kontaktovat telefonicky na: +420608769029. Nezapomeňte uvést ID506
VŠECHNY NAŠE NABÍDKY JSOU BEZ PROVIZE ZA ZPROSTŘEDKOVÁNÍ.
NABÍZÍME I DALŠÍ PODOBNÉ POSTY PO CELÉM NĚMECKU.

Adresa společnosti

Bartlett Recruitment s.r.o.
Plzeňská 2761/315
155 00 Praha
ID: 1717099   Datum zveřejnění: 18.3.2017