HLEDÁTE ZAMĚSTNANCE?
HLEDÁTE PRÁCI?

Servírka - Ulm, SRN (Ref. č.: ID538s)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ulm, Německo
  • Nabízený plat (hrubého): 1100 - 1200 EUR/měsíc, čistého a spropitné
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro kvalitní tříhvězdičkový restaurant/hotel v oblasti ULMU hledáme zkušenou servírku/číšníka pro nástup dle domluvy ideálně od ihned. Německý zaměstnavatel,( co se řekne to platí.) Vše s přihlášením od 1.dne, jedná se o HPP , dlouhodobě. V restauraci pracují 2-3 lidé z Čech/Slovenska.
Ref.č.: ID538
Plat: 1100 - 1200 EUR čistého plus spropitné (500€ )
Region: Ulm, Německo
Typ: plný úvazek
Nástup: možný ihned
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: upřesní zaměstnavatel

Jiné výhody

- pracovní poměr přímo od zaměstnavatele
- detaily zašleme emailem
- strava a ubytování zajištěno
- bez provize za zprostředkování

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

Kvalitní německý hotel - tří hvězdičkový v centru menšího města s plnou vybaveností. Velice solidní zaměstnavatel, slušné platové ohodnocení, nárok na dovolenou. Pracovní smlouva přímo od něm. zaměstnavatele.
Celoroční podnik nepodléhající sezónám.

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

číšník

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Požadovaná praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlou zkušenost z obdobné pozice
- aktivní znalost NJ na mírně pokročilé gastronomické úrovni
- vyučení v oboru nebo hotelová škola velkou výhodou
- spolehlivost, zodpovědnost a prozákaznický přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemí i v České republice . Zaměření především na gastronomii a hotelnictví. Více než 10 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Hlavní oblast působení společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci

Informace o náboru

Svůj životopis v českém nebo německém jazyce ideálně s fotografií zašlete prosím na info@hotel-jobs.cz s uvedením ID538s nebo využijte náš dotazník http://www.bartlett.cz/pro-uchazece/dotaznik/ sekci „pro uchazeče“ a registrujte se vyplněním všech dat.
V případě dotazů nás můžete kontaktovat telefonicky na: +420 608769029, pan Hruška.

Adresa společnosti

Bartlett Recruitment s.r.o.
Plzeňská 2761/315
155 00 Praha
ID: 1766315   Datum zveřejnění: 11.10.2016