HLEDÁTE ZAMĚSTNANCE?
HLEDÁTE PRÁCI?

Číšník - Servírka- Waldshut-Tiengen (Ref. č.: ID229s)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Baden-Württemberg, Německo
  • Nabízený plat (hrubého): 1300€ čistého (minimálně 500 €spropitné)
  • Termín nástupu: ihned či dle domluvy
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pro našeho klienta, restaurant-bar v centru menšího města na jihu Německa hledáme šikovného číšníka či servírku, možno i v páru. Nástup možný ihned či dle domluvy.
Ref.č.: ID229s
Ohodnocení: 1300€ čistého (300-500 spropitné)
Stát: SRN, Baden-Württemberg
Nástup: ihned
Platnost: nabídka je aktuální
Ubytování: zajištěno

Jiné výhody

- dlouhodobou práci
- dobré zázemí navštěvované restaurace
- majitel má 2 nové restaurace
- Zdravotní a sociální pojištění
- rovnou nástup bez zkušebního dne
Svůj životopis v německém jazyce s přiloženou fotografií prosíme zašlete na hruska@hotel-jobs.cz V případě dotazů nás můžete kontaktovat telefonicky na:+420608769029 .

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* máte přímou pracovní smlouvu s německým zaměstnavatelem
* výběr pouze z ověřených podniků na úrovni
* zdravotní a socialní pojištění jsou samozřejmostí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

Kvalitní zaměstnavatel na úrovni se zajištěným ubytováním se kterým spolupracujeme již více než 10 let. Minulý rok zrekonstruoval 1. restauraci, tento rok přidal ještě druhou.

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

gastronomické

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Požadovaná praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe z obdobné pozice podmínkou
- nemčina na komunikativní úrovni podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemí i v České republice . Zaměření především na gastronomii a hotelnictví. Více než 10 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Hlavní oblast působení společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto nabídku prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií a případnými referencemi na info@hotel-jobs.cz . T.+420608769029 vice informací obdržíte pak od nás telefonicky nebo emailem.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

30.9.2016 (zbývá ještě 1 den)

Adresa společnosti

Bartlett Recruitment s.r.o.
Plzeňská 2761/315
155 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Hruska Petr
Tel.: +420608769029
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 1868057   Datum zveřejnění: 31.8.2016