Servírka - rodinná restaurace, jih SRN

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
100 km severně od Zurichu, Německo, Zahraničí - ostatní
plný úvazek
Termín nástupu
možný ihned
Mzdové podmínky (brutto)
1750 - 1750 EUR/měsíc, plus vlastní spropitné

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ověřená pracovní nabídka v kvalitní rodinné restauraci v menším městě v Německu u švýcarských hranic. Dlouhodobá pracovní nabídka s nástupem možným od ihned. Aktivní němčina se očekává stejně tak dobrý přístup k práci, šikovnost a loajálnost. V restauraci od nás precují již 2 lidé z Čech či Slovenska.
Ref.č.: ID645s
Plat: 1750€ měsíčně, ubytování a strava ZDARMA
PLUS: spropitné, ano.
Stát: SRN, Baden Wurttemberg
Nástup: ihned
Platnost: nabídka je aktuální

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr v pěkném městě
- výborné platové podmínky
- vlastní ubytování a stravu
- výborný kolektiv
- Zdravotní a sociální pojištění je samozřejmostí
- pracovní smlouvu přímo od německého zaměstnavatele

* bez jakékoliv provize za zprostředkování

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto nabídku prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií a případnými referencemi na [email protected] . T.00420608769029 . Uveďte prosím ID22s.
Fotky restaurace jsou k nahlédnutí na našich stránkách www.hotel-jobs.cz anebo Vám zašleme emailem.

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* nabízíme nadstandartní poradenský servis (ubytování)
* individuální přístup
* výběr pouze z ověřených podniků na úrovni

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

pohodový podnik menšího typu, mladá zaměstnavatelka (rodinná restaurace, která nám byla doporučena) v krásné oblasti u švýcarských hranic. Fotku restaurace a webové stránky dopošleme. Rovné podmínky. Velmi dobré ohodnocení a spropitné. Nárok na 4 týdny dovolené, dále 12 dnů státní svátky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

gastronomické

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Praxe na pozici/v oblasti

obsluha v restauraci

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyučení v oboru či hotelová škola podmínkou či dostatečná praxe
- německý jazyk na aktivní komunikativní úrovni
- praxe v oboru se očekává od 3 do 15 let
- otevřenost, dochvilnost, vždy dobrá nálada

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1880594  Datum zveřejnění: 26.9.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1750 - 1750 EUR/měsíc, plus vlastní spropitné