Servírka- Cafe Restaurant u Darmstadtu

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Darmstadt a okolí, Německo, Zahraničí - ostatní
plný úvazek
Termín nástupu
ihned či dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
1750 - 1850 EUR/měsíc, 5 dnů v týdnu, mzda je minimálně 8,5 €

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pro Bistro Cafe Restauraci s německým majitelem hledáme číšníka-servírku. Práce pouze 5 dnů v týdnu, a la cart obsluha. Očekáváme skoro aktivní němčinu, vhodné vystupování a trochu praxe (ideálně s vyučením v oboru číšník -servírka)
Vše zajištěno, v podniku vládne velmi dobrá atmosféra, vřele doporučujeme i dlouhodobě. Bližší informace rádi poskytneme. Nabídka je s pracovní smlouvou hned při nástupu.
Ref.č. ID658s
Plat: cca 1750€ - 1860 plus spropitné
Typ: HPP
Nástup: MOŽNÝ IHNED
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: 8 hodinová, pouze 5 dnů v týdnu
Ubytování: zajištěno
* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* nabízíme nadstandardní poradenský servis

Zaměstnanecké výhody, benefity

- odborný a profesionální přístup
- výborný převážně mladší kolektiv
- pracovní smlouvu přímo od zaměstnavatele
- zdravotní a sociální pojištění samozřejmostí

* bez provize za zprostředkování, veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* výběr pouze z ověřených podniků na úrovni

Informace o náboru

V případě zájmu o některou z našich nabídek prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií a případnými referencemi na [email protected] . T. +420608769029 či pevná T.:+420234221234. Uveďte prosím ref. číslo.658s

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

celoroční restaurace hotel. Stručný popis včetně fotek najdete na našich webových stránkách. Bartlett.cz (popřípadě dopošleme webovou stránku s dalším popisem podniku)
Tohle je opravdu výborná pracovní nabídka.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

gastronomické

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Praxe na pozici/v oblasti

obsluha v restauraci

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyučení v oboru číšník servírka výhodou
- němčina na komunikativní aktivní úrovni
- praxe od 2 do 10 let

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1952285  Datum zveřejnění: 9.3.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1750 - 1850 EUR/měsíc, 5 dnů v týdnu, mzda je minimálně 8,5 €