Kuchař-ka- horský hotel ve Schwarzwaldu v Německu

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
01.04.2015
Mzdové podmínky (brutto)
1800 - 2000 EUR/měsíc, velmi dobrý příjem

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

kvalitní místo na minimálně letní sezónu pro zkušeného kuchaře s němčinou. Jedná se o práci ve tříhvězdičkovém superioer hotelu ve Schwarzwaldu - což je krásná podhorská oblast na jihu Německa-je to turistické místo mezi Stuttgartem a Freiburgem. V podniku od nás již pracuji 2 Češi/Slováci. Čeká Vás slušné platové ohodnocení, výborný kolektiv, čistý vzduch a zajištěné ubytování.
Během našeho výběru Vám dopošleme webovou stránku na zaměstnavatele, výběr vhodného uchazeče provádíme my.
BEZ PROVIZE za zprostředkování

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci na minimálně celou letní sezónu či na delší dobu
(je to celoroční hotel)
- odpovídající platové podmínky
- zajištění ubytování a stravy
- zdravotní a sociální pojištění samozřejmostí
- jistotu kvalitního zaměstnání

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* výběr pouze z ověřených podniků na úrovni

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto nabídku prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií na [email protected] . T.+420608769029.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

náš klient zde provozuje středně veliký hotel. Jeden z nejlepších v oblasti. Nejblizší městečko je tak 2 km vzdálené. Jedná se o práci v pravém srdci Schwarzwaldu, spíše o horský hotel.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

gastronomické

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

gastronomie

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlá zkušenost v pozici na kterou se hlásíte
- německý jazyk na komunikativní úrovni přiměřeně pozici
- pohovor či zkouška u zaměstnavatele není nutností, ale samozřejmě můžete přijet

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2004290  Datum zveřejnění: 6.3.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1800 - 2000 EUR/měsíc, velmi dobrý příjem