Hotelový kuchár, Karlsruhe a okolie, Nemecko

Bartlett Recruitment s.r.o.

Miesto práce
Karlsruhe a oklie (Baden Wuttemberg), Nemecko
Termín nástupu
od 01.04.2015
Mzdové podmienky (brutto)
1750 - 1850 EUR/mesiac, 1200 netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nemecká a medzinárodná kuchyňa
- odborný a profesionálny prístup
- v kuchyni sú 2 česko-slovenskí kuchári

- pracovná zmluva priamo od zamestnávateľa
- zdravotné a sociálne poistenie samozrejmosťou
- Nástup: od 01.04. 2015 do 31.12. 2015
- Pracovná doba: 42,5 hod/ týždenne
- Ubytovanie: 150 Euro mesačne
- 18 preplatených dní dovolenky, nadčasy preplácané
- zdokonalenie sa v odbore a v jazyku

Informácie o výberovom konaní

- sprostredkovanie a všetky naše služby sú pre Vás zdarma
- ponúkame nadštandartný poradenský servis
- tohto zamestnávateľa vrelo odporúčame
- v prípade záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu nám pošlite životopis v nemeckom jazyku spolu s fotografiou a prípadnými referenciami na [email protected] alebo nás kontaktujte na Tel: +420 608 769 029 alebo na našej internetovej stránke bartlett.cz

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Kvalitná hotelová prevádzka, jedna z najlepších v okolí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

otvorená osoba, angažovanosť, príjemné vystupovanie a pracovitosť

personální společnost s působnosti po celé České i Slovenské republice. Zaměření na hotely, restaurace a turismus. Pracovní místa v ČR a v celé EU - především pak v Německu a Rakousku. Naše personální agentura si neúčtuje žádné poplatky za zprostředkování, nabízí přímý kontakt se zaměstnavateli.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2017701  Datum zveřejnění: 17.2.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1750 - 1850 EUR/mesiac, 1200 netto