Kuchař, Německo - dobře placená celoroční nabídka

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy a výběru
Mzdové podmínky (brutto)
1800 - 2400 EUR/měsíc, dle zkušeností, bude upřesněno dle nabídky

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pro několik restaurací a hotelů v celém Německu hledáme kuchaře všech stupňů pro nástupy od ihned či od 6.-tého a 7.mého měsíce tohoto roku. V nabídce jsou posty pro menší rodinné či větší hotelové společnosti. Pokud umíte trochu německy anebo v některých případech anglicky, máte velkou šanci na umístění.
Vybereme Vám ten nejvhodnější post, dle Vašeho upřesnění. Možnost si vzít s sebou i kamaráda či partnerku.(pro práci)
Plat: 1200, 1300, 1400 ci 1800 € u šéfkuchařů pak 2000 a více€ (po všech odečtech i za ubytování)
Region: Německo
Plný úvazek na sezónu či dlouhodobě.
Pracovní doba: 1- 2 dny volna během týdne

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás úplně zdarma
* nabízíme nadstandartní poradenský servis
* individuální přístup
* výběr pouze z ověřených podniků na úrovni

Informace o náboru

Svůj životopis v německém jazyce s přiloženou fotografií prosím zašlete na [email protected] V případě dotazů nás můžete kontaktovat telefonicky na:+420608769029 anebo pevné lince CZ: 234 221 234.

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás samozřejmě zdarma

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

Hotel, Restaurant, Bistro- všechny místa, které si dovedete představit. V kuchyni bývá většinou již personál z Čech či Slovenska. Internetové stránky dopošleme na přání včetně adresy restaurace. Jsme Vám kdykoli telefonicky k dispozici.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

gastronomické

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

KUCHAŘ

Počet let praxe

5

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyučení v oboru podmínkou (skoro u všech vakancí)
- schopnost plnit přidělené úkoly
- německý jazyk na aktivní úrovni či porozumění
- kolektivnost, pracovitost, výdrže a loyalita
- zodpovědnost a kvalita provedené práce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2025592  Datum zveřejnění: 4.6.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1800 - 2400 EUR/měsíc, dle zkušeností, bude upřesněno dle nabídky