3X Servírka - pizzeria restaurant, Neueröffnung

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Küssaberg, Lauchringen (u hranic se Švýcarskem), Německo
plný úvazek
Termín nástupu
1.4.2015
Mzdové podmínky (brutto)
1760 - 1860 EUR/měsíc, čistá mzda sdělena, ubytování zdarma

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kvalitní ještě 3 pracovní místa v jednom podniku - je to nově otevření restaurace-pizzerie s kavárnou - jiho-západ Německa. němečtí zaměstnavatelé . Místa jsou dlouhodobá popřípadě jen na sezónu a s nástupem od ihned k 1.4. Ubytování je zajištěno. Vhodné pro vyučené či nevyučené profesionály. Očekáváme otevřenost, pracovitost a komunikativní němčinu hlavně v oboru.
Naplň práce: obsluha v restauraci, příprava zmrzliny, zakládání stolů (dle zařazení) běžný úklid po sobě, kooperace s dalšími členy týmu.
Ref.č.: ID674s
Plat: od 1100 do 1700 €čistá mzda, (se spropitným)
Stát: SRN, Baden-Württemberg
Nástup: k 1.4.2015
Platnost: nabídka je aktuální

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Ubytování a strava zajištěna
- Zdokonalení se v jazyce a zaučení
- Vyřízení formalit
- Zdravotní a sociální pojištění samozřejmostí
- Možnost zkušebního dne na přání
- kvalitní zaměstnavatel a výborný kolektiv

Informace o náboru

Svůj životopis v německém jazyce ideálně s fotografií zašlete prosím na [email protected] nebo se registrujte vyplněním dotazníku na www.hotel-jobs.cz . V případě dotazů nás můžete kontaktovat telefonicky na: +420608769029. Nezapomeňte uvést ID674
VŠECHNY NAŠE NABÍDKY JSOU BEZ PROVIZE ZA ZPROSTŘEDKOVÁNÍ.
NABÍZÍME I DALŠÍ PODOBNÉ POSTY PO CELÉM NĚMECKU.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

kvalitní nová restaurace v blízkosti švýcarských hranic. Veškeré další informace rádi poskytneme po telefonu anebo emailem.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

gastronomie

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Praxe na pozici/v oblasti

gastronomie

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

· aktivní znalost NJ (na alespoň mírně pokročilé úrovni)
. profesní vyučení v oboru
· orientaci na zákazníka
. týmovost
. praxe od 2 - do 15 let

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2053036  Datum zveřejnění: 19.3.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1760 - 1860 EUR/měsíc, čistá mzda sdělena, ubytování zdarma