Kuchár - střed SRN, výborná restaurace

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
SRN, Porýní, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy, ideálně ihned
Mzdové podmínky (brutto)
1890 - 2000 EUR/měsíc, plat dle zkušeností,

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro kvalitní restauraci s moderní gastronomií, vedenou dvěma bratry hledáme vyučeného kuchaře-ku na úrovni demi či chef de partie - s angličtinou . Pro toto místo musíte umět hlavně anglicky, němčina není podmínkou. Nástup je možný od ihned Ubytování zajištěno.

Plat: dle zkušeností, očekávejte 1400 € čistou mzdu
Region: SRN, Porýní - nádherná oblast podél řeky směr Koblenz
Typ: plný úvazek na dobu neurčitou či do konce roku
Nástup: dle domluvy, ideálně ihned
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: 5 - 6 dnů v týdnu

Náplň práce:
. teplá kuchyně, ala cart kuchyně, přílohy
. bližší informace podá zaměstnavatel
. jedná se o moc pěkný podnik vysoce hodnocený hosty i kritiky

Zaměstnanecké výhody, benefity

. hlavní pracovní poměr minimálně do konce listopadu
. dobré platové ohodnocení s možností růstu
. ubytování a stravu
. práci s mladými sympatickými a odborně zdatnými lidmi

* sprostredkovanie a všetky naše služby sú pre Vás zdarma
* výber iba z overených podnikov na úrovni

Informace o náboru

V prípade záujmu o túto ponuku prosíme o zaslenie životopisu v nemeckom jazyku spolu s fotografiou a prípadnými referenciami na [email protected]. Tel: +420 608 769 029, www.bartlett.cz

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

Kvalitní restaurace s ala cart obsluhou turistů a také hotelových hostů z celého světa, nádherný výhled na řeku Rýn, profesionální zaměstnavatelé - 2 bratři, moderní světová kuchyně, výborné místní personální ubytování se vším všudy. Zázemí silné společnosti. tuto nabídku vřele doporučujeme.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

gastronomie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počet let praxe

3

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

. SOU/SHŠ v oboru
. náležitou praxi z kvalitní restaurace
. hovorovou znalost němčiny anebo angličtiny
. trestní bezúhonnost
. reference výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2061002  Datum zveřejnění: 23.4.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1890 - 2000 EUR/měsíc, plat dle zkušeností,