Kuchař - hotel u jezera, Schwarzwald

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Seebach, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
01.06.2019
Mzdové podmínky (brutto)
2 200 - 2 400 EUR/měsícčistá mzda 1600 EUR/mesiac, (ZSM 2200 €hrubeho za 190 hodin)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

nabízíme práci kuchaři s cca 2 až 20 letou praxí. Hotel se nachází v nádherné oblasti Schwarzwaldu (něco jako naše Šumava) . Mladší zaměstnavatelé, kvalitní zázemí, dobré pracovní a platové podmínky. BEZ PROVIZE za zprostředkování. Na letní sezónu nebo na trvalo. Pracovní ponuka je vhodná i pro pár (do stejného hotelu hledáme i servírku, možnost jít společně s partnerem-kou)

Plat: odpovídající plat 1500-1600 € čistá mzda
Oblast: Schwarzwald- Baden Württemberg, SRN
Ubytování: zajištěno
Strava: zajištěna
Nástup: možný od ihned

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci na pracovní smlouvu
- Zdravotní a sociální pojištění samozřejmostí
- strava a především ubytování v místě pracoviště
- kvalitní zázemí nového hotelu
- výborný kolektiv
- možnosti vyžití v nádherného horského prostředí , 1000m.n m.

Informace o náboru

- sprostredkovanie a všetky naše služby sú pre Vás zdarma
- ponúkame nadštandartný poradenský servis
- tohto zamestnávateľa vrelo odporúčame
- v prípade záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu nám pošlite životopis v nemeckom jazyku spolu s fotografiou a prípadnými referenciami na [email protected] alebo nás kontaktujte na Tel: +420 608 769 029

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

je to celoroční hotel s největší vytížeností přes léto. Hlavně také ověřený slušný zaměstnavatel, lidé tu jsou spokojení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

gastronomie

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyučení v oboru a min. 2 letá praxe
- odpovídající zkušenosti ze stejné pozice
- znalost němčiny na komunikativní úrovni výhodou(gastronomické)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2061093  Datum zveřejnění: 21.5.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2 200 - 2 400 EUR/měsícčistá mzda 1600 EUR/mesiac, (ZSM 2200 €hrubeho za 190 hodin)