Masérka - Leipzig, SRN

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Leipzig a okolí, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned či dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
1800 - 2500 EUR/měsíc, je to přesně 12 € na hodinu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pro moderního a kvalitního zaměstnavatele v Německu hledáme zkušenější fyzioterapeutku anebo masérku pro práci na dlouhotrvající a hlavní pracovní poměr. Fotky a webovou stránku dopošleme. Jedná se o nadprůměrně dobře placené místo (12€ hodinu)
hlavně klasická masáž a wellnes masáže.
jinak ale také reflexní masáž chodidel, horké kameny, bylinková atd. * zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* nabízíme nadstandardní poradenský servis

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci na HPP a na delší dobu
- nadprůměrné platové ohodnocení
- práci v kolektivu mladých dynamických lidí
- zajištění ubytování a stravy
- Zdokonalení se v jazyce a další zahraniční praxi
- více objasní zaměstnavatel

Informace o náboru

V případě vážného zájmu prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií a případnými referencemi na [email protected] . T. +420608769029 či pevná linka T.:+420234221234. Uveďte prosím vybrané ID681M

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

celoroční moderní a veliký podnik. Stručný popis včetně fotek Vám pak dopošleme emailem. Bartlett.cz

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

běžné masáže

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

gastronomie

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlá zkušenost v pozici na kterou se hlásíte
- pro méně zkušenou masérku (vám podnik zajistí další trénink formou školení )
- německý jazyk na komunikativní úrovni přiměřeně pozici
- pohovor u zaměstnavatele, případně možnost zůstat rovnou v práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2092267  Datum zveřejnění: 1.8.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1800 - 2500 EUR/měsíc, je to přesně 12 € na hodinu