Regionální manažer - Stavebnictví, oblast Praha

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obchodní činnost pro významnou nadnárodní společnost
- odpovědnost za svěřené zákazníky a péče o ně
- akvizice nových zákazníků, vyhledávání nových stavebních projektů, nových obchodních příležitostí
- prezentace výrobků, stavebních řešení potenciálním klientům z řad architektonických a projekčních kanceláří, investorů a developerů
- provádění cenových kalkulací a příprava nabídky pro klienta
- odpovědnost za plnění prodejních cílů
- reporting nadřízenému
- monitoring trhu a konkurence

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nadprůměrné platové ohodnocení a další zaměstnanecké benefity
- služební automobil s možností použití i k soukromým účelům
- zázemí silné stabilní mezinárodní společnosti
- práce v profesionálním týmu
- firemní školení
- možnost kariérního postupu

Informace o náboru

Svůj životopis včetně fotografie zašlete prosím na [email protected] nebo nás můžete kontaktovat na telefonním čísle +420 773 609 029, Ing. Nikola Hrušková, Bartlett Recruitment, www.bartlett.cz.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Významná nadnárodní společnost, výrobce a dodavatel materiálů na bázi kovů, střešní krytiny, komponentů a komplexních řešení (B2B).

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání
- minimálně 2 roky praxe na pozici obchodníka ve stavebním odvětví
- znalost zákazníků (z řad architektonických a projekčních kanceláří, investorů a developerů) výhodou
- výborné komunikační a prezentační dovednosti
- vysoce motivovaná, energická, sebevědomá, flexibilní a loajální osobnost
- uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
- znalost anglického jazyka výhodou
- řidičský průkaz skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2097250  Datum zveřejnění: 26.4.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 - 50000 Kč/měsíc