HLEDÁTE ZAMĚSTNANCE?
HLEDÁTE PRÁCI?

1- 3 xKuchař - 1400€ Restaurace Freiburgu (Ref. č.: ID366k)

  • Místo práce: Baden Württemberg, Německo, Zahraničí - ostatní
  • Nabízený plat (hrubého): 1400 EUR/měsíc čistého, ubytování zdarma
  • Termín nástupu: od ihned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro rušnou restauraci na Rýně v jižním cípu SRN hledáme 1 zkušenějšího kuchaře. Moderní mezinárodní kuchyně skloubená s tradiční německou. Nástup možný ihned či později dle domluvy. Ubytování zajištěno a poskytnuto zdarma. Němčina je nutností na minimálně dobré komunikativní úrovni.

Ref.č.: ID366
Plat: nástup 1400€ čistého, ubytování zdarma
Region: SRN, Baden Württemberg,
Typ: plný úvazek na dobu neurčitou
Nástup: dle domluvy, možný ihned
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: 5 dnů v týdnu

Jiné výhody

- německou kuchyni
- pracovní poměr minimálně na 1 rok
- odborné a profesionální zaučení
- zdokonalení se v jazyce a dalši praxi
- pracovní smlouvu přímo do zaměstnavatele
- zdravotní a sociální pojištění samozřejmostí

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* nabízíme nadstandartní poradenský servis
* práci v této restauraci doporučujeme

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

kvalitní domácí zavedená restaurace s výborným jménem a gastronomií.

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

gastronomie

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Požadovaná praxe

gastronomie
4

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlá tříletá až 15ti letá zkušenost v pozici kuchaře podmínkou
- německý jazyk na alespoň mírné komunikativní úrovni
- prozákaznicky a pracovitý kuchař

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemí i v České republice . Zaměření především na gastronomii a hotelnictví. Více než 10 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Hlavní oblast působení společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto nabídku prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií na info@hotel-jobs.cz . T.+420 608769029 anebo +420 234221234 pevná linka.
Uveďte prosím referenční číslo nabídky:ID543 fotky z HOTELU naleznete na našich webových stránkách: www.hotel-jobs.cz.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

30.9.2016 (zbývá ještě 0 dnů)

Adresa společnosti

Bartlett Recruitment s.r.o.
Plzeňská 2761/315
155 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Hruska Petr
Tel.: +420608769029
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2102348   Datum zveřejnění: 31.8.2016