Kuchař - Wűrzburg

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Wűrzburg, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
možný ihned
Mzdové podmínky (brutto)
1250 - 1250 EUR/měsíc, čistá mzda

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme kvalitní post kuchaři do restaurace v centru města Wűrzburg. Jedná se o kvalitní nabídku, prověřeného německého zaměstnavatele a pracovní poměr na celou zimní sezonu, s možností pokračovat další rok. O ubytování je postaráno, očekávejte dobré platové podmínky s možností okamžitého nástupu.
Ref.č.: ID619k
Plat: 1250€ čistá mzda za 5 dnů v týdnu
Oblat: Wűrbzburg City
Ubytování: poskytnuto zdarma
Strava: zajištěno
Násup: ihned, 2015

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pohodově náročnou a kompetentní práci
- zdravotní a sociální pojištění, strava a především ubytování v místě pracoviště
- kvalitní zázemí pravé velké německé restaurace
- výborný přístup od zaměstnavatele a kvalitní kolektiv

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* výběr pouze z ověřených podniků na úrovni

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto nabídku prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií na [email protected] T.+420608769029 anebo +420 234221234 pevná linka. v Bavorsku a vůbec v celém Německu nabízíme další kuchařská místa, jako rezervní nabídky.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

kvalitní post pro kvalitního kuchaře

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

gastronomické

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

kuchařské

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyučení v oboru a min. 3letá praxe na podobné pozici
- kolektivnost, pracovitost a vhodné vystupování
- komunikativní znalost němčiny na úrovni porozumění
- vyučení v oboru nebo hotelová škola velkou výhodou
- spolehlivost, zodpovědnost a prozákaznický přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2151751  Datum zveřejnění: 11.9.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1250 - 1250 EUR/měsíc, čistá mzda