Zručný člověk pro firmu s medicínskou technikou, Mníchov a okolí

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Německo- Bavorsko- Bayern, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
možný dle domluvy od ihned
Mzdové podmínky (brutto)
1800 - 2200 EUR/měsíc, dle úrovně zaškolení

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní příležitost pro zručného- šikovného člověka, kterému se dostane kompletní zaškolení, ubytování a stravy, výborné místo s ohledem na budoucnost.
hledáme zaměstnance s předešlou zkušeností z jednoho z těchto oborů:

- výroba strojů
- automechanik
- údržbář
- elektrotechnik či elektrikář
- prostě člověk s šikovnými rukami a trpělivostí

Dostane se Vám platu od prvního dne a zároveň plného zaškolení. Tohle je velmi velmi dobrá příležitost a k tomu ještě dlouhodobá..

Zaměstnanecké výhody, benefity

Předpoklady:
- dobrá znalost němčiny
- řidičské oprávnění a způsobilost řízení
- očekávejte mladý kolektiv
- ukončená střední škola či vyučení v oboru, který má na tuto nabízenou práci nějakou návaznost
zaměstnavatel nabízí plat od prvního dne, s konečným platem 2,200 €
s tímto průběhem:
- Plat ve zkušební době (6 měsíců) 1.600,--- Euro brutto
- po zkušební době 1.800,-- Euro brutto
- po plném ukončení zaškolní für Medizintechniker 2.200,-- Euro brutto

* bez provize za zprostředkování, veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma

Informace o náboru

Svůj životopis v českém jazyce ideálně s fotografií zašlete prosím na [email protected]. T.+420 608769029 Bartlett.cz.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Medizinische Firma. Alle Einzelheiten erhalten Sie von uns innerhalb des Auswahlverfahren. Wir suchen mehr als eine Person.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

řemeslné - technické

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

technické

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- německý jazyk na komunikativní úrovni
- loajalita, angažovanost, přizpůsobivost
- schopnost naučit se požadovaným postupů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2161328  Datum zveřejnění: 30.6.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1800 - 2200 EUR/měsíc, dle úrovně zaškolení