Řidič - hotelový údržbář v jednom, Freiburg

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
možný dle domluvy od ihned
Mzdové podmínky (brutto)
1650 - 1900 EUR/měsíc, 1000- 1100 € čistá mzda po všech odečtech

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do velkého restauračního provozu hledáme takového allroundera - pracovníka , který pomůže v přípravě cateringů (se stoly, židlemi) zastane práci opraváře, doveze transitem chybějící suroviny atd.. Jedná se o celoroční práci v pěkném městě na jihu Německa a se zajištěným ubytováním a stravou. Vřele doporučujeme. (nemusíte vlastně nic umět, stačí mít řidičské oprávnění) Velmi korektní zaměstnavatel. ubytování a strava zdarma! (tohle je nadprůměrné pro Německo)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zašlete nám svůj CV, podíváme se něj a rádi Vás vybereme.
* zprostredkovani a veskere nase sluzby jsou pro Vas zdarma
* nabizime nadstandartni poradensky servis
* individualni pristup
* vyber pouze z overenych podniku na urovni
* zdravotni a socialni pojisteni jsou samozrejmosti

Informace o náboru

V případě vážného zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete svůj životopis v němčině s přiloženou fotografií na [email protected] anebo nám můžete vyplnit dotazník na www.hotel-jobs.cz (firma Bartlett.cz) či nás kontaktujte telefonicky s uvedením ID365. Zařídíme vše potřebné.
Kontaktní osoba: Petr HRUŠKA

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

rušná restaurace s příjemným pracovním prostředím a kolektivem. Korektní zaměstnavatel, dlouhodobé místo v krásné oblasti Rýna u Freiburgu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Podmínky přijetí:
- znalost německého jazyka na mírně pokročilé úrovni nutností
- zkušenosti ze stejné pozice nutností
- praxe 3- 20 let
- komunikativnost, loajalita, vhodné vystupování a vzhled
- kolektivnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2161338  Datum zveřejnění: 30.6.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1650 - 1900 EUR/měsíc, 1000- 1100 € čistá mzda po všech odečtech