HLEDÁTE ZAMĚSTNANCE?
HLEDÁTE PRÁCI?

Kuchař - michelinová restaurace, top hotel. restaurace (Ref. č.: ID692K)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: střed Německa, jižně od Frankfurtu, Německo
  • Nabízený plat (hrubého): 1600 EUR čistého/měsíc, 5 dnů v týdnu
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme šikovného zkušeného kuchaře - cukráře pro naprosto nádherný a kvalitní hotel v centru SRN Hotelová restaurace se nachází v malebné části Německa na řece Rýnu a má 2 michelinové hvězdy. Ubytování v pěší vzdálenosti. Profesionální kolektiv, špičkový mladý šéfkuchař, top vybavení v kuchyně. Vřele doporučujeme - asi nejlepší podnik ( z ohledem na všechny dannosti a podmínky) co jsme za poslední dobou měli.
Ref.č.: ID692K
Plat: 1600 € čistého (ubytování + strava zdarma)
Region: SRN, Porýní - nádherná oblast podél řeky směr Koblenz
Typ: plný úvazek na dobu neurčitou
Nástup: dle domluvy, možný ihned
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: 5 dnů v týdnu
* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* nabízíme nadstandardní poradenský servis a rezervní nabídku v okolí
* pracovní smlouva přímo od hotelu

Jiné výhody

- výborné platové podmínky
- špičkové, čerstvé a netradiční suroviny
- profesionální přístup
- Zdokonalení se v jazyce a michelinovou zkušenost
- zdravotní a sociální pojištění, pracovní smlouva samozřejmostí
- ubytování zajištěné

* bez províze za zprostředkování, veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

celoroční restaurace hotel. Stručný popis včetně fotek najdete na našich webových stránkách. Bartlett.cz (popřípadě dopošleme webovou stránku s dalším popisem podniku)

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

moderní gastronomie

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo
Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Požadovaná praxe

kuchař
5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlá zkušenosti ze stejné pozice kvalitního hotelu/restaurace
- dobrá němčina či výbornou angličtinu
- opravdové zaujetí pro gastronomii
- rychlé a šikovné ruce
- cílevědomost, pokora a učenlivost
- kolektivnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemí i v České republice . Zaměření především na gastronomii a hotelnictví. Více než 10 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Hlavní oblast působení společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci

Informace o náboru

V případě zájmu o některou z našich nabídek prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií a případnými referencemi na hruska@hotel-jobs.cz . T. +420608769029 či pevná linka T.:+420234221234. Uveďte prosím ref. číslo.ID 692

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

7.10.2016 (zbývá ještě 9 dnů)

Adresa společnosti

Bartlett Recruitment s.r.o.
Plzeňská 2761/315
155 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Hruska Petr
Tel.: +420608769029
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2489122   Datum zveřejnění: 7.9.2016