Kuchař- michelinová restaurace, v oblasti Frankfurtu n.M.

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Frankfurt am Main, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
1 700 - 1 800 EUR/měsícbažně 1800 EUR čistého/měsíc, 5 dnů v týdnu (zsm 14 €) dle zkušeností

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme šikovného zainteresovaného kuchaře s němčinou či angličtinou- pro naprosto nádherný a kvalitní hotel v oblasti Frankfurtu n. M. Pro lepší pohodu českému kuchaři si hotel objednal dalšího českého-slovenského kuchaře. (je zde větší kolektiv ) hotelová restaurace se nachází v malebné části Německa na řece Rýnu a má 2 michelinové hvězdy. Ubytování v pěší vzdálenosti. Profesionální kolektiv, špičkový mladý šéfkuchař, top vybavení kuchyně. Tuto aktuální nabídku Vám vřele doporučujeme. ( z ohledem na všechny dannosti a podmínky) je to jeden z našich nejlepších klientů. .
Ref.č.: ID692K
Plat: cca od 1700 čistého (ubytování + strava zdarma)
Region: SRN, jižně od Frankfurtu
Typ: plný úvazek na dobu neurčitou
Nástup: dle domluvy, možný ihned
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: 5 dnů v týdnu
* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* nabízíme nadstandardní poradenský servis a rezervní nabídku v okolí
* pracovní smlouva přímo od hotelu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- výborné platové podmínky
- špičkové, čerstvé a netradiční suroviny
- profesionální přístup
- Zdokonalení se v jazyce a michelinovou zkušenost
- zdravotní a sociální pojištění,
- ubytování zajištěné

* bez provize za zprostředkování, veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma

Informace o náboru

V případě zájmu o některou z našich nabídek prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií a případnými referencemi na [email protected] . T. +420608769029 či pevná linka T.:+420234221234. Uveďte prosím ref. číslo.ID 692

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

celoroční restaurace hotel. Stručný popis včetně fotek najdete na našich webových stránkách. Bartlett.cz (popřípadě dopošleme webovou stránku s dalším popisem podniku)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

moderní gastronomie

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

kuchař

Počet let praxe

4

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlá zkušenosti s kvalitní gastronomií
- aktivní němčina na úrovni dorozumět se
- opravdové zaujetí pro gastronomii
- rychlé a šikovné ruce
- cílevědomost, pokora a učenlivost
- kolektivnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2489122  Datum zveřejnění: 4.7.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 700 - 1 800 EUR/měsícbažně 1800 EUR čistého/měsíc, 5 dnů v týdnu (zsm 14 €) dle zkušeností