Kuchařský post - top placený, celoroční Německo

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
okolí měst Waldshut-Tiengen, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
2200 EUR/čistého za měsíc, 5dnů v týdnu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pro moderní restauraci s německou kuchyní, která se nachází v menším městě u švýcarských hranic hledáme kuchaře pro co nejdřívější nástup. Očekávejte zodpovědného zaměstnavatele, možná česko-slovenskou kolegyni v obsluze a dále spíše německo mezinárodní kuchyni. Pro tuto pozici byste měli být komunikativní v němčině.
Ubytování zajištěno, ale zpoplatněno. I tak vychází čistá mzda na 1700€ měsíčně. Bližší informace rádi poskytneme. Nabídka je s pracovní smlouvou hned při nástupu.
Ref.č. ID633k
Plat: 2200 € čistého po všech odečtech (mínus ubytování 500€)
Typ: HPP
Nástup: MOŽNÝ IHNED
Pracovní doba: běžná dle pozice, 8 hodinová, 5 nebo 6 dnů v týdnu
Ubytování: zajištěno
Podrobnosti k nabídce včetně fotografie a webových stránek sdělíme rádi po telefonu, e-mailem.

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* nabízíme nadstandardní poradenský servis

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nadprůměrné platové ohodnocení
- zajištěné ubytování
- další zahraniční praxi
- zdravotní a sociální pojištění samozřejmostí
- jistotu kvalitního dlouhodobého zaměstnání -

* bez provize za zprostředkování, veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma

Informace o náboru

V případě zájmu o některou z našich nabídek prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií a případnými referencemi na [email protected] . T. +420608769029 Uveďte prosím ref. číslo.ID633s.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

Stručný popis včetně fotek najdete na našich webových stránkách. Bartlett.cz (popřípadě Vám je rádi pak dopošleme).
aktuálně a po celý rok máme v nabídce dalších 20-30 volných kuchařských postů (comi, demi, chef de partie, gardemanger, patissier,chefkoch, Soucier,Souschef ) Práci máme pro každého kuchaře, který chce pracovat a je angažovaný.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

kuchařské

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

kuchař se znalostí němčiny

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlá zkušenost v pozici na kterou se hlásíte
- vyučení v oboru či hotelová škola /akademie/ podmínkou
- jazyk na úrovni přiměřeně pozici

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2688490  Datum zveřejnění: 12.8.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2200 EUR/čistého za měsíc, 5dnů v týdnu