HLEDÁTE ZAMĚSTNANCE?
HLEDÁTE PRÁCI?

Kuchař - Drazdany u Hranic s CR, dlouhodobě (Ref. č.: ID739 )

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Drážďany, Německo
  • Nabízený plat (hrubého): 1700 - 1800 EUR/měsíc, 5 dnů v týdnu
  • Termín nástupu: ihned či dle domluvy
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pro moderni restauraci v centru Drážďan hledáme 1 kuchaře, který by podpořil stávajícího, který má trochu problém s němčinou.
Hledáme pro dlouhodobou spolupráci na HPP zodpovědného vyučeného kuchaře s němčinou pro co nejdřívější nástup. Pokud chcete pracovat v blízkosti domova mohla by právě tato kvalitní nabídka být tou pravou. Německý zaměstnavatel, německá pracovní smlouva.
Plat: bude před nástupem upřesněn (počítejte s 1200€ čistého)
Region: Sasko, SRN
Typ: plný úvazek
Nástup: možný ihned
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: normální pro tento typ restaurace
Zajištěno: ubytování, strava, pojištění a pracovní smlouva s přihlášením na patřičném úřadě.
Podrobnosti k nabídce včetně fotografie a webových stránek sdělíme rádi po telefonu, e-mailem.

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* nabízíme nadstandardní poradenský servis

Jiné výhody

- odpovídající platové podmínky dle zkušeností
- zajištění ubytování a stravy
- Zdokonalení se v jazyce a další zahraniční praxi
- zdravotní a sociální pojištění samozřejmostí
- jistotu kvalitního zaměstnání - kvalitní zaměstnavatel
* bez provize za zprostředkování, veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* výběr pouze z ověřených podniků na úrovni

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

celoroční restaurace hotel. Stručný popis včetně fotek najdete na našich webových stránkách. Bartlett.cz (popřípadě Vám je pak dopošleme) . Evidujeme dalších cca 20 volných kuchařských postů po celém Německu, Rakousku a Jižním Tyrolsku.

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

gastronomické

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Požadovaná praxe

kuchařské
3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlá zkušenost v pozici na kterou se hlásíte
- jazyk na úrovni přiměřeně pozici
- možnost zůstat rovnou u zaměstnavatele

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemí i v České republice . Zaměření především na gastronomii a hotelnictví. Více než 10 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Hlavní oblast působení společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto naši pracovní nabídku prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií a případnými referencemi na info@bartlett.cz . T. +420608769029 Uveďte prosím ref. číslo.ID739 K.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

10.12.2016 (zbývá ještě 4 dnů)

Adresa společnosti

Bartlett Recruitment s.r.o.
Plzeňská 2761/315
155 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Hruska Petr
Tel.: +420608769029
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2810482   Datum zveřejnění: 14.11.2016