Chyžná - Pokojská - Jižní Tyrolsko, Rakousko

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Jižní Tyrolsko, Rakousko, Zahraničí - ostatní
plný úvazek
Termín nástupu
15.12.2016
Mzdové podmínky (brutto)
1300 - 1500 EUR/měsíc, 13 a 14. plat k tomu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro restauraci v nádherném prostředí italských Alp - Jižní Tyrolsko hledáme pokojskou na zimní sezónu. (Jedná jen o německy mluvící oblast.) v Kolektivu 2 pracovnice z Čech či Slovensa. Toto místo i zaměstnavatele doporučujeme. jinak celoroční provoz. Vše zajištěno. Další místa pro pokojskou nabízíme v Rakousku a Německu. Stačí prakticky poslat životopis.
Ref.č. ID689z
Plat: 1300 - 500 € čistého, 13. a 14. plat, je tu možnost domluvit proplacení dopravy až na místo
Typ: HPP
Nástup: k 15.12.
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: 6 dní v týdnu
Ubytování: zajištěno , zdarma
Strava: zajištěna

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavou práci v nádherné lokalitě italských Alp. Tuto nabídku vřele doporučujeme. Rádi poskytneme reference o podniku a dopošleme fotografie.
- velmi dobré platové ohodnocení, výborný kolektiv, krásné prostředí
- proplacení nákladů na cestu
- BEZ PROVIZE ZA ZPROSTŘEDKOVÁNÍ

Informace o náboru

Svůj životopis ideálně rovnou v německém jazyce s fotografií zašlete prosím na [email protected] s uvedením ID689. V případě dotazů nás můžete kontaktovat telefonicky na: +420608769029 . Bartlett Recruitment s.r.o

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

pokud hledáte krátkodobou či dlouhodobou pracovní nabídku v Alpách, tak tohle je ten správný podnik.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

úklid či přímo pokojská

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe s úklidem pokojů alespon půl roku
- na aktivní či pasivní němčina na úrovni porozumění
- praxe od 1 do 20 let

Osobností předpoklady:
- vysoké pracovní nasazení, flexibilita
- profesionalita, spolehlivost a vstřícnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2845865  Datum zveřejnění: 8.12.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1300 - 1500 EUR/měsíc, 13 a 14. plat k tomu