Reagujte bez životopisu

1 číšník-servírka, Ötztal v Rakousku

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Ötztal Bahnhof, Rakousko
plný úvazek
Termín nástupu
od ihned
Mzdové podmínky (brutto)
2 500 - 2 600 EUR/měsíc13. a 14.plat samozřejmostí, čistá mzda je 1950 €.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro rodinný rakouský hotel / restauraci v Alpách v lyžařské oblasti Ötztalu hledáme 1 - 2 číšníky/servírky pro obsluhu hostů. Nástup možný od ihned.
Tuto nabídku vřele doporučujeme. V hotelu od nás pracují již 3 lidé v obsluze. Jedná se o hlavní pracovní poměr s pracovní smlouvou předem a se zajištěným ubytováním i stravou. Preferujeme uchazeče s praxí v německy mluvící zemi a s aktivní znalostí němčiny. Vaší náplní práce budou snídaně, obědový snack a hlavně service při večeřích.
Jedná se nejoblíbenější lyžařskou oblast u našeho ověřeného stálého klienta, Skvělé ubytování, kolegové a prostředí.
Bližší informace rádi dopošleme emailem.
Nabídka je s pracovní smlouvou hned při nástupu. Zimní sezóna trvá do konce konce 4 až 5 .měsíce 2022.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- plat od 1950€ čistého měsíčně ,plus spropitné
- 13. a 14. plat , ubytování i strava zdarma
- odborný a profesionální přístup
- pracovní smlouvu přímo od zaměstnavatele
- zdravotní a sociální pojištění samozřejmostí

* bez provize za zprostředkování, veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* výběr pouze z ověřených hotelů na úrovni

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto pracovní nabídku prosíme o zaslání životopisu v němčině či češtině společně s fotografií a případnými referencemi na [email protected]. T. +420608769029 .Bartlett Recruitment s.r.o.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

alpský hotel v turistické oblasti v top žádané lokalitě. Stručný popis hotelu včetně fotek Vám dopošleme. V kolektivu od nás pracují již 3 Čecho-Slováci. V nabídce máme další číšnícké posty z celého Německa a rakouských Alp, rádi Vám vybereme a nabídneme tu nejvhodnější.
pro další informace jsme Vám kdykoliv telefonicky a emailem k dispozici.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

gastronomie

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

obsluha

Počet let praxe

3

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe ze stejné či obdobné pozice výhodou
- němčina na aktivní úrovni
- rychlost při práci, přehled a vhodné vystupování
- kolektivnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2891470  Datum zveřejnění: 11.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 500 EUR/měsíc