Kuchař u moře v DE

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned nebo dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
1600 - 1800 EUR/měsíc, 6 dnů v týdnu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro kvalitního zaměstnavatele u severního moře hledáme kuchaře pro dlouhodobou spolupráci. Pozice zkušeného kuchaře - úrovneň chef de partie - vyvážená moderní gastronomie. Jedná se o práci na dlouhotrvající a hlavní pracovní poměr.
Očekáváme především angažovanost, zkušenosti s mezinárodní kuchyní - lehce francouzskou.
Plat: 1600 až 1800 EUR netto - dle zkušeností
Region: pobřeží Baltského moře, SRN
Typ: plný úvazek
Nástup: ihned nebo dle domluvy
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: 8 -9 hodin, 5 až 6 dnů v týdnu
Zajištěno: ubytování, strava, pojištění a pracovní smlouva s přihlášením na patřičném úřadě.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- velmi dobré platové podmínky
- práce s kvalitními surovinami
- profesionální přístup
- zdravotní a sociální pojištění, pracovní smlouva samozřejmostí
- ubytování a strava zajištěné

Informace o náboru

Svůj životopis v německém jazyce s přiloženou fotografií prosím zašlete na [email protected] . Nezapomeňte uvést ID686. V případě dotazů nás můžete kontaktovat telefonicky na: +420 608 769 029.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

Jedná se o nádherný a kvalitní podnik daleko od českých hranic, ale za to s výhledem na moře, prácí s kvalitními surovinami a dobrou mzdou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

gastronomické

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Praxe na pozici/v oblasti

kuchařské

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrá znalost komunikativní němčiny či angličtiny
- zkušenosti z obdobné pozice podmínkou
- zkušenosti z mezinárodní kuchyně podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2992120  Datum zveřejnění: 31.3.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1600 - 1800 EUR/měsíc, 6 dnů v týdnu