Hlavní Pokojská, 5 hvězd. hotel ostrov SYLT (Ref. č.: ID793)

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
německý ostrov Westerland-Sylt, Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
možný ihned
Nabízený plat (hrubého)
1300 EUR/měsíc čistá mzda , tydne 2 dny volna

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedení týmu pokojských v pětihvězdičkovém hotelu nové generace a to vše na německém ostrově , celoroční post s kariérním postupem. Toto je Vaše příležitost dokázat, že po zkušenostech s úklidem pokojů chcete jít výše. Němčina nutností, blízký nástup v měsíci srpnu/august také.
Veškeré podrobnosti Vám pak po zaslání životopisu dopošleme na email.
Po telefonu s Vámi vybereme případně jinou pracovní nabídku a sdělíme ohlasy předešlých uchazečů.

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* nabízíme nadstandardní poradenský servis

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobou práci
- odpovídající nadprůměrné platové podmínky
- zajištění ubytování a stravy samozřejmostí
- zdravotní a sociální pojištění samozřejmostí
- jistotu kvalitního trvalého zaměstnání

Informace o náboru

V případě zájmu o některou z našich nabídek prosíme o zaslání životopisu v češtině či němčině společně s fotografií na hruska@bartlett.cz . T. +420608769029 . Bartlett Recruitment s.r.o

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.8.2017 (zbývá ještě 10 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

pětihvězdičkový hotel - kvalita a profesionalista, blízkost moře a koupání v letních měsících, ubytování, dobrá dopravní dostupnost přes ČD vlakem do 1500kč až na místo. Stručný popis včetně fotek Vám dopošleme emailem.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

úklid pokojů a schopnost vést kolektiv

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počet let praxe

housekeeping
3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlá zkušenost v pozici na kterou se hlásíte
- chuť do práce, chuť se zlepšovat a přijet včas na místo
- schopnost vést menší kolektiv

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemí i v České republice . Zaměření především na gastronomii a hotelnictví. Více než 15 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci

Plzeňská 2761/315
155 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Hruska Petr
Tel.: +420608769029
E-mail: poslat životopis
ID: 3152686   Datum zveřejnění: 6.8.2017