HLEDÁTE ZAMĚSTNANCE?
HLEDÁTE PRÁCI?

Servírka - čtyřhvězdičkový alpský hotel v Německu- celoroční post (Ref. č.: ID662s)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: okolí města Oberstaufen, Německo
  • Nabízený plat (hrubého): tarifní hotelová mzda, plus vlastní spropitné (celkem tak 1400€ netto
  • Termín nástupu: možný ihned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro čtyřhvězdičkový hotel v okolí města Oberstaufen hledáme obsluhu hostů ala cart. Jedná se o velmi kvalitní hotel, prakticky nejlepší v okolí. Pěkné personální ubytování a strava zajištěny. (možnost si vzít s sebou přítele-kyni či kolegu-yni )

Jiné výhody

- Ubytování a strava zajištěny
- Zaučení
- Zdokonalení se v jazyce a dalši praxi
- Zdravotní a sociální pojištění
- Kvalitní zaměstnavatel, výborný kolektiv
- Možnost zkušebního dne na přání

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

restaurace v rámci čtyřhvězdičkového středně velkého hotelu s celoročním provozem.

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

gastronomie, cestovní ruch

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- upřímnost, zájem o práci, angažovanost a čistota
- zkušenost s pozicí na kterou se hlásíte
- nemčina na komunikativní úrovni

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemí i v České republice . Zaměření především na gastronomii a hotelnictví. Více než 10 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Hlavní oblast působení společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto nabíidku prosíme o zaslání životopisu s ID662 v němčině společně s fotografií na info@hotel-jobs.cz.

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* nabízíme nadstandartní poradenský servis
* individuální přístup
* výběr pouze z oveřených podniků na úrovni
* zdravotní a socialní pojištění jsou samozřejmostí

Adresa společnosti

Bartlett Recruitment s.r.o.
Plzeňská 2761/315
155 00 Praha
ID: 483818   Datum zveřejnění: 3.10.2016