Čašníčka - Barmanka, Waldshut - Tiengen, Nemecko

Bartlett Recruitment s.r.o.

Miesto práce
Waldshut - Tiengen, Nemecko, Zahraničie - ostatné
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1300 čistého EUR/mesiac, 500-800 € + tipy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, restaurant-bar v centre menšieho mesta na juhu Nemecka hľadáme skúseného čašníka - barman m/ž s nástupom čo najskvór. Celoročná práca.

- Ubytovanie a strava zabezpečená (vlastná izba)
- Zdokonalenie sa v jazyku a ďalšia prax
- Zdravotné a sociálne poistenie
- Možnosť skúšobného dňa na želanie

Informácie o výberovom konaní

* sprostredkovanie a všetky naše služby sú pre Vás zdarma
* ponúkame nadštandartný poradenský servis
* individuálny prístup
* výber iba z overených podnikov na úrovni
* zdravotné a sociálne poistenie sú samozrejmosťou

V prípade záujmu o túto ponuku prosíme o zaslanie životopisu v nemeckom jazyku společne s fotografiou na [email protected] .
Tel: +420 608709029 alebo: www.bartlett.cz

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

restaurant-bar v centre menšieho mesta na juhu Nemecka, kompletně nový, výborný zaměstnavatel /korektní a profesionální/ slovenská servírka v týmu. centrum města, žádná vesnička/dedina.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Počet rokov praxe

2

- vyučený v odbore alebo hotelová škola (akadémia) podmienkou alebo
- rekvalifikačný kurz alebo minimálne 2 ročná prax
- nemčina na komunikativní úrovni

personální společnost s působnosti po celé České i Slovenské republice. Zaměření na hotely, restaurace a turismus. Pracovní místa v ČR a v celé EU - především pak v Německu a Rakousku. Naše personální agentura si neúčtuje žádné poplatky za zprostředkování, nabízí přímý kontakt se zaměstnavateli.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 597070  Datum zveřejnění: 13.9.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1300 čistého EUR/mesiac, 500-800 € + tipy