Kuchař pro moderní Resort (s ubytováním)

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Královéhradecký kraj
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy, možný ihned
Mzdové podmínky (brutto)
26000 - 26000 Kč/měsíc, dle zkušeností možná i více

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pro našeho klienta – moderní hotel s přilehlými sportovišti a dobrou dopravní dostupností, hledáme zkušeného kuchaře s praxí od 5 do 20 let. Jedná se o dlouhodobou dobře placenou pracovní nabídku z okolí Dvora Králového.
Ref.č.: ID67
Plat: VŠE NA VÝPLATNÍ PÁSKU,26.000 hrubá mzda
Region: Královéhradecký kraj
Typ: plný úvazek
Nástup: dle domluvy, možný ihned
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: krátký – dlouhý týden
Ubytování: ano, zajištěno zaměstnavatelem

Zaměstnanecké výhody, benefity

- hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
-velmi dobré platové ohodnocení, dle praxe a zkušeností kandidáta
-zaměstnanecké výhody ­/benefity
-zajímavou práci v atraktivní lokalitě u golfového odpaliště
-zázemí stabilní české společnosti
-práci v mladém kolektivu
-ubytování zdarma

Informace o náboru

Svůj životopis zašlete prosím na [email protected] uvedením ID67 nebo se registrujte vyplněním dotazníku na www.hotel-jobs.cz. V případě dotazů nás můžete kontaktovat telefonicky na T.:+420 608 769 029, Bartlett RECRUITMENT, kontaktní osoba p. Hruška

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

moderní dobře vybavený hotel,dobrá dopravní dostupnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

gastronomie

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SOU/SHŠ gastronomického směru nebo praxi min. 2 až 20 let
moderní přístup k vaření
spolehlivost a zodpovědnost
potravinářský zdravotní průkaz
trestní bezúhonnost
reference výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 602795  Datum zveřejnění: 16.10.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 26000 - 26000 Kč/měsíc, dle zkušeností možná i více