Reagujte bez životopisu

Kuchař/ka - celoroční restaurace-hotel u Norimberku

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Erlangen, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
možný ihned
Mzdové podmínky (brutto)
2 500 - 2 600 EUR/měsícHrubá mzda cca2500-2700e , čistého je to po všech odečtech 1800- 2000€, plus spropitné do kuchyně (200€)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro kvalitní restauraci - hotel v Erlangenu (u Norimberku) hledáme pro okamžitý nástup kuchaře,ku (ideálně v páru s partnerkou z gastronomie, kvůli společnému ubytování) Nástup možný od ihned nebo do 14ti dnů Jedná se o práci natrvalo (HPP) Ubytování je zajištěno a poskytnuto zdarma.
Náplň práce je jasná: vaření kvalitní německé a mezinárodní kuchyně , zaučení od zaměstnavatele a zařazení dle předešlých zkušeností

Zaměstnanecké výhody, benefity

- velmi dobré platové ohodnocení s možností růstu
- kariérní šance
- ubytování a strava zdarma
- práci v dobrém kolektivu

Informace o náboru

Svůj životopis v českém nebo německém jazyce, ideálně s fotografií, zašlete prosím na [email protected]
V případě dotazů nás můžete kdykoliv kontaktovat telefonicky na: T +420608769029, Bartlett Recruitment, p. Hruška

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

Jednoznačně doporučená restaurace, skvělé pracovní a volnočasové podmínky. Vřele doporučujeme. Blízkost hranic s ČR.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

2

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyučení v oboru či dostatečná praxe
- hovorovou znalost němčiny
- reference výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 643284  Datum zveřejnění: 6.10.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 500 EUR/měsíc