Reagujte bez životopisu

Beikoch- kuchařská výpomoc, s ubytováním, před Dráždanami a další místa

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Rathen, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
možný ihned
Mzdové podmínky (brutto)
2 000 - 2 200 EUR/měsícHrubá mzda je 2000 až 2200€. Po všech odečtech Vám zbyde 1400€. (tzn. částka kterou můžete šetřit)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro německého zaměstnavatele s německou pracovní smlouvou hledáme pomocného kuchaře-ku, 1400€ čistá mzda po odečtech za ubytování, stravu, zdravotní a sociální pojištění. Pro celoroční či sezónni práci .Uvítáme uchazeče ideálně s praxí a němčinou. V nabídce máme další lokality: Rüdesheim- střed Německa, dále nad Mnichovem, v Rakousku u Innsbrucku, u švýcarských hranic v Německu atd. Výhodou této nabídky je blízkost ČR a práce ve větším městě, dále pak zabezpečené ubytování, dobré platové ohodnocení
Ref.č.: ID 691
Nástup: ihned či dle dohody
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: (5 dnů v týdnu)
Ubytování: ano, zajištěno

Zaměstnanecké výhody, benefity

Restaurace nabízí:
. na pracovišti min. 1 česká kolegyně
. Zdokonalení se v jazyce a zaučení
. Zdravotní a sociální pojištění samozřejmostí
. pracovní smlouva přímo od německého zaměstnavatele

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* individuální přístup
* výběr pouze od oveřených zaměstnavatelů
* rezervní nabídka v okolí

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto nabídku prosíme o zaslání životopisu ideálně s Vaší fotkou na [email protected] anebo nás rovnou kontaktujte pan Hruška T.+420 608769029 www.bartlett.cz

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

Vyhlášená německá restaurace v blízkosti českých hranic. Zaměstnání se zajišteným ubytováním poskytnutým zdarma. Spoustu podobných nabídek od naší personální gastronomické agentury.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlá zkušnost s touto prací výhodou
- němčina na komunikativní úrovni výhodou
- zájem o práci, flexibilita, loyajálnost, kolektivita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 648325  Datum zveřejnění: 8.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/měsíc