Všeobecná účetní se znalostí mzdového účetnictví

Baumann Springs s.r.o.

Na Novém poli 384/6, 73301 Karviná-Staré Město, Okres Karviná
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Účtování všech typů dokladů (zejména pokladna, bankovní výpisy), příprava bankovních příkazů
Spolupráce na zpracování podkladů pro Intrastat a DPH
Pravidelná inventarizace vybraných účtů
Kompletní vedení mzdové agendy, zpracování mezd, evidenční listy, roční zúčtování daně, potvrzení příjmů
Komunikace se zdravotními pojišťovnami, ČSSZ a Finančním úřadem v souladu s platnou legislativou
Sledování legislativních změn souvisejících se mzdovou tématikou
Provádění exekučních srážek a komunikace s exekutory
Příprava dat pro měsíční zpracování mezd

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práci v mezinárodní společnosti v mladém perspektivním kolektivu
Možnost odborného růstu
4 týdny dovolené
Stravenky
Motivační bonusový systém

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Ostatní znalosti

Mzdové účetnictví - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ ekonomického zaměření
Zkušenost na této pozici výhodou
Znalost mzdové problematiky (nejlépe ve výrobním podniku) nutností
Samostatnost, spolehlivost, schopnost vysokého pracovního nasazení
Velice dobrá znalost MS Office (zejména Excel, Word)
Orientace v zákoníku práce, podvojném účetnictví, daňových předpisech
Znalost programu RON výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mezinárodní společnost se silnou pozicí na světovém trhu, poskytující mnoho technických variant a nových technologií, vysokou péči o naše zákazníky a vysoké odborné znalosti.
ID: 2517429  Datum zveřejnění: 14.4.2016