Stolař/truhlář (muž/žena) pro výrobu oken a dveří

Bayerwald - Fenster Haustüren GmbH

Místo práce
Německo

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naše hlavní sídlo v Neukirchen vorm Wald s 300 zaměstnanci hledáme pro doplnění našeho týmu k nejbližšímu možnému termínu několik uchazečů na pozici

stolař/truhlář (muž/žena)
pro výrobu oken a dveří

Pracovní povinnosti:
• součinnost při procesu výroby našich produktů v řemeslném prostředí
• zhotovování speciálních konstrukcí oken a dveří
• zpracovávání dřeva, plastů, kovů, skla a pomocného materiálu
• obsluha strojů a kontrolní činnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme:
• pracovní poměr na dobu neurčitou
• krátké cesty do práce a osobní přístup
• příjemnou, přátelskou firemní atmosféru
• úrazové pojištění s pojistnou ochranou od 1. pracovního dne pro pracovní úrazy a úrazy na cestě do zaměstnání nebo ze zaměstnání
• ploché hierarchie a přímé komunikační kanály
• další vzdělávání a kvalifikaci v oboru
• pravidelné firemní oslavy, časopis pro zaměstnance vydávaný měsíčně, firemní kantýnu a příspěvek na podnikové důchodové zabezpečení

Informace o náboru

Vzbudili jsme Váš zájem?
Pak prosím zašlete své přesvědčivé podklady uchazeče s uvedením možného termínu nástupu a své představy o platu – s těmito materiály bude samozřejmě nakládáno jako s důvěrnými.

Pokud máte dotazy, je Vám k dispozici:
BAYERWALD® Fenster Haustüren GmbH
Personalabteilung Frau Claudia Sommer
Gewerbepark 7
94154 Neukirchen vorm Wald
[email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Profil:
• ukončené vzdělání v řemeslnickém oboru, jako je truhlář, stolař, obráběč kovů apod.
• strukturovaný pracovní postup, vlastní iniciativa a smysl pro kvalitu
• praxe vítána
• kladný vztah k práci
• smysl pro práci v týmu, flexibilita a motivace
• dobrá znalost němčiny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Wir sind eines der führenden Unternehmen in der Fensterbranche im deutschsprachigen Raum, das mit rund 300 Mitarbeitern Fenster und Haustüren aus Aluminium, Holz, Holz/Alu, Kunststoff und Kunststoff/Alu produziert. Wir bieten unseren Kunden konkurrenzstarke Produkte mit echten Alleinstellungsmerkmalen. Wir gehören zu den europäisch führenden Anbietern von Qualitätsprodukten rund ums Bauen. Als starke Marke, die für Sicherheit, Qualität und Service steht, bewahren wir unsere eigenständige Identität, unterstützen aber die Gesamtentwicklung der Unternehmensgruppe nachhaltig durch Verantwortungsbewusstsein und zuverlässiges Einstehen füreinander.

Adresa společnosti

D-94154 Neukirchen vorm Wald

Kontakt

ID: 3128828  Datum zveřejnění: 12.7.2017