Pracovník v restauračním provozu bageterie boulevard

BB WEST CZ s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Lochotínská 1108, 1 2 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
110 - 110 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení (52460)

Pracoviště a kontakty

Firma:BB WEST CZ s.r.o., IČ 29108292
Pracoviště:BB WEST CZ s.r.o. - OC Rondel, Lochotínská 1108/18, Severní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 110 do 110 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Do nové restaurace BAGETERIE BOULEVARD Plzeň-Rondel přijme zaměstnance na hlavní pracovní poměr.
Vhodné i pro absolventy středních škol.
Možnost práce na zkrácený pracovní úvazek.
Praxe není třeba, vše Vás zaučíme.

Co můžete u nás získat?
- nástupní mzda + bonus + nárůstné
- příplatky za práci o víkendu
- možnost zvyšování kvalifikace pomocí účasti na interních školeních
- sleva na stravování v BAGETERII BOULEVARD.

Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis nebo zavolejte. Těšíme se na Vás.

Poslední změna:2017-01-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště pro Plzeň-sever

číslo volného místa: 12005420729

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou