Plánovač výroby

BBA HRANICE, spol. s r.o.

Bělotín 287, 753 64 Bělotín, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Okres Přerov, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budete součástí 4členného týmu plánování. Budete mít zodpovědnost za plánování výroby a bezproblémový průběh výroby. Vašim úkolem bude vypracování podrobného výrobního plánu v SAP při dodržení dodacích termínů a vypracování časových plánů a toku výroby dle předem stanovených výrobních procesů. Budete zpracovávat analýzy nedostatků ve výrobě a ve výrobní kapacitě, realizovat výpočty ke zjištění potřeby pracovních sil, identifikovat a navrhovat řešení problémových míst v nákupu, s dodavateli a ve výrobních procesech, které vedou k dodatečným nákladům nebo ke zpožděním ve výrobním plánu. Čeká Vás spolupráce s vedením výroby a technology na každodenním sledování účinnosti výroby, monitorování a analýza objemu výroby s přihlédnutím na informace ze SAP a blízká spolupráce s oddělením plánování v Holandsku.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Budete součástí moderní firmy s dlouholetou rodinnou tradicí. Budete za práci patřičně odměněn. Cestu do práce i dobrý oběd Vám pomocí příspěvků výrazně zlevníme. Můžete dál rozvíjet své jazykové dovednosti nejen praxí, ale také kurzy. Budete mít nadstandardní dovolenou. Na pracovišti pro Vás vždy bude dost kávy, čaje, čokolády, vody i sody. Budete mít možnost získat 13. plat i kvartální odměny. Po roce Vám začneme přispívat na penzijní připojištění.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Máte SŠ nebo VŠ vzdělání v oblasti strojírenství, plánování výroby nebo logistiky
• Máte praxi na obdobné pozici a s plánováním máte rozsáhlé zkušenosti
• Umíte anglicky nebo německy
• Umíte komunikovat, rád pracujete v týmu a máte analytické myšlení
• Umíte pracovat s MS Office, znalost práce se SAP je výhodou
• Zkušenosti s LEAN jsou velkou výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

BBA je předním výrobcem mobilních čerpadel. Naše řešení čerpadel Vám nabízí nejnižší náklady na používání a také jedinečnou spolehlivost.
V České republice nás najdete jako BBA HRANICE v Bělotíně v Olomouckém kraji. Naše profesionální týmy a partnery, kteří Vám nabízejí vynikající výrobky a stálou podporu, ale najdete po celém světě.
Náš moderní výrobní závod v Bělotíně se rozprostírá na ploše více, než 2 000 m² a zaměstnává 85 zaměstnanců.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2945747  Datum zveřejnění: 24.2.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou