Montér - Lakýrník

BBA HRANICE, spol. s r.o.

Místo práce
Bělotín 287, 753 64 Bělotín, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Přerov, Moravskoslezský kraj, Nový Jičín
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou
Nabízený plat (hrubého)
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Lakování jednotlivých dílů přenosných čerpadel. Jedná se o mokré lakování syntetickými látkami, práce převážně s ruční pistolí. Manipulace kusy, příprava kusů k lakování. Úzká spolupráce s oddělením montáže.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Budete součástí moderní firmy s dlouholetou rodinnou tradicí. Budete za práci patřičně odměněn, získáte možnost měsíčních odměn, kvartálních odměn a dvakrát ročně vypláceného 13. platu. Cestu do práce i dobrý oběd Vám pomocí příspěvků výrazně zlevníme. Budete mít nadstandardní dovolenou a zdarma budete mít na pracovišti dostatek vody, sody, kávy, čaje i čokolády. Po roce u nás získáte příspěvek na penzijní připojištění.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Máte praxi v oblasti lakování
• Chcete pracovat ve výrobě zajímavého produktu v Bělotíně
• Chcete pracovat v jednosměnném provozu
• Jste pracovitý/á, ochotný/á, flexibilní

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

BBA je předním výrobcem mobilních čerpadel. Naše řešení čerpadel Vám nabízí nejnižší náklady na používání a také jedinečnou spolehlivost.
V České republice nás najdete jako BBA HRANICE v Bělotíně v Olomouckém kraji. Naše profesionální týmy a partnery, kteří Vám nabízejí vynikající výrobky a stálou podporu, ale najdete po celém světě.
Náš moderní výrobní závod v Bělotíně se rozprostírá na ploše více, než 2 000 m² a zaměstnává téměř 100 zaměstnanců.
Bližší informace o nás můžete najít na našem webu, nebo můžete shlédnout například toto video: https://www.youtube.com/watch?v=uEce7Rbrlto.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Bělotín 287
753 64 Bělotín

Kontakt

ID: 2982015   Datum zveřejnění: 1.8.2017