Stavební dělník - vrtání a řezání betonu

BBG-BENDA, s.r.o.

Místo práce
Kroftova 13, 616 00 Brno, Jihomoravský kraj, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Speciální práce ve stavebnictví - obsluhu strojů na řezání a vrtání betonu. Od vyvrtání prostupu pro instalace po rozřezávání celých betonových konstrukcí.
Provedeme zaškolení. Nutný ŘP sk.B. Požadujeme iniciativu a aktivní přístup k práci a za to nabízíme adekvátní mzdu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma BBG-Benda s.r.o. se zabývá již od roku 1993 speciálními pracemi ve stavebnictví - řezáním a vrtáním betonu a ostatních stavebních konstrukcí pomocí diamantových nástrojů. Provádíme od vyvrtání otvoru pro instalace až po rozřezání kompletních konstrukcí - mostů, budov a pod. Podrobnější informace na www.vrtani-rezani-betonu.cz
ID: 2583641  Datum zveřejnění: 30.5.2016