Html/css/javascript/php začátečník (programátor)

BBS.cz s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Zbrojnická 97, 405 02 Děčín, Okres Děčín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
7400 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vývojáři webu a multimédií (25130)

Pracoviště a kontakty

Firma:BBS.cz s.r.o., IČ 28665341
Pracoviště:BBS.cz s.r.o. - 01 (sídlo), Zbrojnická 97/18, Děčín IV-Podmokly, 405 02 Děčín 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 7400 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM.
Místo výkonu práce: Zbrojnická č.p. 97/18, Děčín IV-Podmokly, 405 02 Děčín 2

Náplň práce:
• příprava podkladů z dodaných grafických návrhů ve Photoshopu
• převádění grafických návrhů do HTML/CSS kódů
• drobné JavaScriptové práce
• úpravy PHP/MySQL kódů
• spolupráce s ostatními členy týmu

Požadavky:
• HTML
• CSS
• základy JavaScriptu (možno se doučit během zkušební doby)
• základy PHP/MySQL (možno se doučit během zkušební doby)
• práce s Photoshopem výhodou (příp. naučíme)

Nabízíme:
• práci v pohodovém týmu
• zaměstnání bez předchozí praxe v oboru
• rychlý odborný růst a postup na lépe ohodnocené pracovní pozice

Po zapracování možnost práce na 30 hod týdně s adekvátním navýšením mzdy.

Zaměstnanecké výhody:
provize z každé realizované zakázky (neomezený strop odměn), průběžné kvalitní vzdělávání v oboru (semináře, školení, konference)

Kontaktní osoba:
Michal Hanzlík, tel. 412 151 333 (volat v pracovní dny 8:30 - 15:30), e-mail: [email protected], osobní jednání možné na výše uvedené adrese pondělí - čtvrtek 9:00 - 15:00.

Poslední změna:2017-02-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Děčín

číslo volného místa: 12186810729

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání