Produktový specialista v odd. mezinárodního marketingu

Beaphar Eastern Europe, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Revoluční 1381, 290 01 Poděbrady, Okres Nymburk
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-09
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté (2)

Pracoviště a kontakty

Firma:Beaphar Eastern Europe, s.r.o., IČ 25678248
Pracoviště:Revoluční 1381, Poděbrady III, 290 01 Poděbrady 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-09
Mzdové rozpětí:od 25000 do 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní poměr na dobu určitou na 1 rok s následným prodloužením. Nástup možný ihned.
Hlavní náplní práce osoby na této pozici bude zodpovědnost za adaptaci produktů pro východoevropské trhy. Dále péče o rozvoj distributorských aktivit v regionu, podíl na tvorbě a realizaci marketingových aktivit určených k posílení značky v úzké součinnosti s výrobcem a distributory.
Požadujeme: SŠ/VŠ (nejlépe biologického nebo chemického zaměření); aktivně AJ a RJ slovem i písmem; ; zkušenosti v obl. marketingu; výborné komunikační schopnosti; uživatelské znalosti práce na PC (MS,Excel;MS Powerpoint); kladný vztah k domácím mazlíčkům; předchozí praxe na odborné pozici vítána;
Nabízíme: práci ve stabilní společnosti; firemní mobilní telefon; zvýhodněný nákup firemních produktů; stravenky; motivující odměny; podíl z obratu;
Kontakt: [email protected]

Poslední změna:2017-05-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nymburk

číslo volného místa: 12646610711

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou