Zdravotní sestra pro soukromou kliniku v Praze

Beauty Pro s.r.o.

Místo práce
V.P.Čkalova 24, Praha 6, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
01.06.2015
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 40000 Kč/měsíc, čistý měsíční příjem 20 000 - 35 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme milou a šikovnou zdravotní sestřičku na asistenci lékařům / obsluhu přístrojů / vyřizování objednávek atd. na nové klinice Premier Clinic (webové stránky ještě nejsou plně zprovozněny).

POKUD MÁTE O TUTO POZICI ZÁJEM A VYHOVUJETE ZADANÝM POŽADAVKŮM, POŠLETE PROSÍM NA EMAIL [email protected] SVŮJ ŽIVOTOPIS S FOTOGRAFIÍ, PŘÍPADNĚ MOTIVAČNÍ DOPIS.

Náplň práce:

- asistence lékařům o výkonů (estetická dermatologie, plastická chirurgie, preventivní medicína, infuze vitamínu C atd.)

- obsluha přístrojů (diodový laser, mikrojehličková radiofrekvence, kryolipolýza, multipolární radiofrekvence, laserová lipolýza, lymfodrenážní kalhoty atd.

- péče o klienty, objednávání na termíny

- doplňkové služby

- místo práce: Praha 1 nebo Praha 6

Plný úvazek / plnější částečný úvazek.

Máme zájem o dlouhodobou spolupráci. Na email [email protected] zasílejte své životopisy POUZE S FOTOGRAFIÍ.

www.epilace-laserem.cz

www.odstraneni-tetovani-laserem.cz

www.mikrojehlickova-radiofrekvence.cz

www.premier-clinic.cz

www.bp-medical.cz

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

- podrobná školení na dané přístroje

- příjemné pracovní prostředí

- motivující finanční ohodnocení (hodinová sazba až 150 Kč/hod čistého + provize z ošetření)

Možnost využít většinu ošetření pro vlastní osobu zdarma. Slevy na ošetření pro rodinné příslušníky.

Poukaz na ošetření dle vlastního výběru v hodnotě 3 000 Kč měsíčně.

Informace o náboru

Požadujeme: - vystudovaná zdravotní sestra s praxí v oboru péče o tělo nebo v nestátním zdravotnickém zařízení (soukromé klinice) alespoň 1 rok, práce na plný nebo plnější částečný prac. úvazek, čistý trestní rejstřík, příjemné a vstřícné vystupování, pečlivost, zodpovědnost, flexibilita, chuť učit se novým věcem - vrozenou inteligenci a schopnost racionálního uvažování a jednání

Nabízíme: - podrobná školení na obsluhu přístrojů, příjemné pracovní prostředí, férové jednání, motivující finanční ohodnocení (hodinová sazba až 150 Kč/hod čistého + provize z ošetření), většina ošetření pro vlastní osobu zdarma, slevy na ošetření pro rodinné příslušníky

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

zdravotní sestra

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Podmínky:

- vystudovaná zdravotní sestra

- praxe v oboru péče o tělo či v soukromém nestátním zdravotnictví alespoň 1 rok

Požadujeme:

- příjemné a vstřícné vystupování

- pečlivost, zodpovědnost

- flexibilita

- chuť učit se novým věcem

- vrozenou inteligenci a schopnost racionálního uvažování a jednání

- jednat tak, aby klient odcházel vždy spokojený, protože to je naše priorita

- zodpovědnost
- ochota vzdělávat se
- čistý trestní rejstřík
- vrozená interligence

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dynamicky se rozvíjející solidní společnost zabývající se provozem nestátního zdravotnického zařízení, laserového centra, prodejem a servisem lékařských přístrojů.
ID: 2072535  Datum zveřejnění: 4.4.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 40000 Kč/měsíc, čistý měsíční příjem 20 000 - 35 000 Kč