Konstruktér/ka junior/ka

BEDNAR FMT s.r.o. (MPSV)

Místo práce
188, 516 01 Rychnov nad Kněžnou, Okres Rychnov nad Kněžnou
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři (31152)

Pracoviště a kontakty

Firma:BEDNAR FMT s.r.o., IČ 25098781, http://www.stromexport.com
Pracoviště:BEDNAR FMT s.r.o. - pracoviště Dlouhá Ves 188, Dlouhá Ves 188, 516 01 Rychnov nad Kněžnou

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontakt zasláním životopisu na e-mail [email protected] nebo telefonicky.
Požadavky:
- VŠ vzdělání technického směru
- znalost modelování ve 3D Cadu - výhodou znalost ProE
- praxe v konstruování
- spolehlivost a samostatnost
- manuální zručnost
Náplň práce:
- pomocné práce v konstrukčním týmu, samostatný vývoj menších sestav, úpravy strojů dle požadavků výroby,…
- navrhování a konstrukce výrobních a dopravně manipulačních přípravků
- tvorba výkresové dokumentace
Výhodou:
- znalost hydraulických systémů
- znalost AJ a dalšího světového jazyka
- zkušenosti se zemědělskou technikou, popř. rostlinnou výrobou
Nabízíme:
- práce v dynamicky se rozvíjející společnosti, příjemné pracovní, možnost seberealizace
- příležitost pro kariérní růst a profesní rozvoj
- firemní benefity, 5 týdnů dovolené, stravenky
- nástup dle dohody.

Poslední změna:2017-03-31, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rychnov nad Kněžnou

číslo volného místa: 12085420703

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované vzdelání:Strojírenská výroba