CNC seřizovač

Beehive, s.r.o.

Místo práce
Frýdštejn 55, 463 42 Hodkovice nad Mohelkou, Liberecký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte praxi v obsluze CNC soustruhu? Je Vám vlastní preciznost, ctižádostivost a pracovitost? Vyhovuje Vám samostatnost? Malá strojírenská firma spíše rodinného typu, se solidním přístupem jak k obchodním partnerům, tak k zaměstnancům, hledá do svého týmu spolupracovníka na pozici "Seřizovač CNC strojů".
- seřizování, příprava a obsluha CNC soustruhů
- samostatné programování a případná úprava existujících programů
- samostatné působení v oblasti výroby
- provoz na 2 směny

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavé platové ohodnocení
- příspěvek na stravování formou stravenek
- možnost ubytování (byt v místě firmy)

Informace o náboru

Kontaktujte firmu: Jaroslav Dušička
Kontaktní osoba: Eva Donátová
Tel.: +420 606 042 248
E-mail: [email protected]
www.dukos.cz

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vzdělání v technickém směru
- praxi min. 1 rok na CNC soustruhu v oblasti kusové výroby
- znalost nástrojů a schopnost číst technické výkresy
- znalost systému Fanuc a programování (GibbsCam) vítána
- pracovitost, preciznost, samostatnost a manuální zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Beehive, s.r.o. se zabývá poradenskou a konzultační činností, zpracováním odborných studií a posudků . Poskytuje služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence, administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy.
ID: 1952280  Datum zveřejnění: 14.12.2014