Obchodní zástupci

BEERSHOP CZ, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Ptácká 47, 293 01 Mladá Boleslav, Okres Mladá Boleslav
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
9900 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (33220)

Pracoviště a kontakty

Firma:BEERSHOP CZ, s.r.o., IČ 28255178
Pracoviště:BEERSHOP CZ, s.r.o. - pracoviště MB, Ptácká 47/96, Mladá Boleslav IV, 293 01 Mladá Boleslav 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 9900 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce:
Ptácká č.p. 47/96
Mladá Boleslav IV
293 01 Mladá Boleslav 1
Prvotní kontakt: telefonicky: 777 553 367 (9-15 hod.) nebo emailem: [email protected]

Obchodní zástupce velkoobchodu s nápoji.
Možnost práce i na na ŽL či na dohodu.
Pracovní náplň: styk se zákazníky, vyhledávání nových zákazníků.
Požadujeme: praxi v obchodu s nápoji.
Nabízíme: jistotu dlouhodobé spolupráce v zavedené firmě, atmosféru rodinné firmy, zaměstnanecké premie, různorodou práci.

Poslední změna:2016-12-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Mladá Boleslav

číslo volného místa: 11805520704

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity