Podlahář

Belinus Art, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
10, 783 32 Náklo, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Podlaháři (71221)

Pracoviště a kontakty

Firma:Belinus Art, s.r.o., IČ 29385342
Pracoviště:Náklo 10, 783 32 Náklo

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 17000 do 30000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Náklo č.p. 10. Nástup možný ihned. Prac. doba cca od 7:30 hod.
Hledáme vhodného kandidáta na pozici podlahář.
Očekáváme od Vás:
- minimální vzdělání - vyučen (např. v oboru podlahář, truhlář apod.)
- není nutná podlahářská kvalifikace, ale nutná ochota učit se, manuální zručnost, ŘP sk. B, samostatná a komunikativní osobnost, pečlivost a spolehlivost
- schopnost jednání s lidmi
- znalost práce na PC
- časová flexibilita
- schopnost manipulace s těžkými břemeny
Popis pozice: pokládání a zaměřování podlahových krytin a realizace zakázek týkající se ostatního sortimentu v rámci nabídky firmy.
Nabízíme Vám:
- perspektivní, zajímavou různorodou práci
- zázemí prosperující expandující společnosti
- motivující ohodnocení, mzda 17.000 - 30.000 Kč, bonusový systém dle realizovaných zakázek, roční bonus, služební telefon, příspěvek na stravování
- profesní růst a kvalifikace
Svůj životopis v českém jazyce zašlete prosím na e-mailovou adresu [email protected]. Do předmětu prosím uveďte heslo PODLAHÁŘ, budeme Vás kontaktovat.

Poslední změna:2017-01-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 12055710767

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B