Dělník/ce demontáže

Belmont Trading UK Ltd - odštěpný závod (MPSV)

Místo práce
Československé armády 944, 789 01 Zábřeh, Okres Šumperk
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-10
Mzdové podmínky (brutto)
80 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení (82121)

Pracoviště a kontakty

Firma:Belmont Trading UK Ltd - odštěpný závod, IČ 02142678
Pracoviště:Československé armády 944/31, 789 01 Zábřeh

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-04-10
Mzdové rozpětí:od 80 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Stabilní mezinárodní společnost Belmont Trading UK Ltd, zabývající se recyklací a zpracováním elektronických a elektrotechnických zařízení hledá posily do svého pracovního týmu na pozici Dělník demontáže
Charakter práce - Demontování větších elektrotechnických zařízení, třízení demontovaného materiálu
Požadujeme - střední odborné s výučním listem, znalost druhů kovů výhodou - zejména železo, hliník, měď, manuální zručnost (práce s ručním nářadím), pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost.
Nabízíme: plně hrazené a zajištěné podnikové stravování, jednosměnný provoz, pracovní doba po-čt 7:00 - 16:00, v pátek do 13:00, 2x15 minut denně placená přestávka navíc,zázemí malého a příjemného kolektivu. Vhodné i pro absolventy.
Kontakt: telefonicky, e-mailem

Poslední změna:2017-04-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk

číslo volného místa: 12418010714

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou