Operátor velkoplošné pily

BENAWOOD s.r.o. (MPSV)

Místo práce
74, 591 01 Žďár nad Sázavou, Okres Žďár nad Sázavou
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha pil a jiných zařízení na prvotní zpracování dřeva (75210)

Pracoviště a kontakty

Firma:BENAWOOD s.r.o., IČ 25320131, http://www.benawood.cz
Pracoviště:Veselíčko 74, 591 01 Žďár nad Sázavou 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 30000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce
Řezání plošného materiálu (MDF desek) pro výrobu nábytku na velkoplošné pile (HOMAG/HOLZMA HPP 200)
2-směnný provoz
Praxe v nábytkářském/dřevozpracujícím průmyslu výhodou, ale nikoliv podmínkou
Nástupná základní mzda: 90 Kč/hodinu - po zapracování až 110 Kč/hodinu + příplatky/prémie
Práce na plný úvazek (práce na dobu neurčitou s 3-měsíční zkušební dobou)
Závodní stravování nebo stravenky
Nástup možný ihned
Co nabízíme
Možnost rozvíjet svoje znalosti specializovaného SW pro oblast výroby designového nábytku pro zahraniční odběratele
Příležitosti navštěvovat specializovaná školení a specializovaná setkání CAD designérů
Prohloubení zkušeností s výrobou nábytku s moderním vybavením (HOMAG stroje: řezání paprskem, ohýbání hran, CNC frézování a vrtání, automatizovaných procesu broušení)
Získání dalších znalostí při implementaci LEAN principů v zakázkové výrobě
Osobní ovlivňování procesů efektivity výroby a zvyšování produktivity
Atraktivní mzdu (v závislosti na zkušenostech kandidáta)
Stravování ve firemních prostorách nebo stravenky
Kandidátům, kteří odpovídají profilu našeho budoucího kolegy jsme připraveni pomoci s relokací
Stravování ve firmě nebo stravenky, motivační benefitní systém, příspěvek na relokaci
První kontakt emailem, uchazečům doporučeným úřadem práce bude garantována následně osobní schůzka se zaměstnavatelem do 10 dnů od zaslání žádosti o zaměstnýání s CV.

Poslední změna:2017-04-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Žďár nad Sázavou

číslo volného místa: 12572310748

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity