Vedoucí kuchyně - kuchař/ka

Benjamín, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Modrá 1705, 735 41 Petřvald, Okres Karviná
plný úvazek
Termín nástupu
2014-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
12000 - 15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Šéfkuchaři v jídelnách, menzách (34341)

Pracoviště a kontakty

Firma:Benjamín, příspěvková organizace, IČ 00847461
Pracoviště:Modrá 1705, 735 41 Petřvald u Karviné

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Neurčeno
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2014-10-01
Mzdové rozpětí:od 12000 do 15000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Životopis a motivační dopis zasílejte elektronicky na e-mail: [email protected]

Uzávěrka příjmu životopisů 26. 9. 2014. Vybraní uchazeči budou kontaktováni telefonicky.

Požadujeme: středoškolské vzdělání s maturitou (hotelová škola), dobrý zdravotní stav, ochotu pracovat v celoročním provozu (8 hodinové směny), časovou flexibilitu, pokročilá znalost práce s PC, řidičský průkaz sk. B, 5 let praxe v oboru výhodou.

Náplň práce: příprava celodenní stravy, výdej jídel; vedení malého kolektivu kuchařek; tvorba jídelníčku pro zařízení; administrativa spojená s vedením kuchyně (inventury, tvorba směn a evidence docházky, výpočet stravného apod.)

Nabízíme smysluplnou a zajímavou práci, možnosti dalšího vzdělávání, stabilní pracovní prostředí.

Poslední změna:2014-09-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 7899470772

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou