Pracovník v sociálních službách

Benjamín, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Modrá 1705, 735 41 Petřvald, Okres Karviná
plný úvazek
Termín nástupu
2014-12-15
Mzdové podmínky (brutto)
10180 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení (5329)

Pracoviště a kontakty

Firma:Benjamín, příspěvková organizace, IČ 00847461
Pracoviště:Modrá 1705, 735 41 Petřvald u Karviné

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Neurčeno
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-12-15
Mzdové rozpětí:od 10180 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Životopis a motivační dopis zasílejte elektronicky na e-mail: [email protected]. Uzávěrka příjmu životopisů 8. 12. 2014. Vybraní uchazeči budou kontaktováni telefonicky.

Požadujeme: splnění kvalifikačních požadavků dle §116 zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách (středoškolské vzdělání v oboru sociální práce, příp. pedagogiky nebo akreditovaný kurz pracovníka v sociálních službách ), dobrý zdravotní stav, časovou flexibilitu, základní znalosti s PC.

Osobní předpoklady - empatie, spolehlivost, odolnost vůči stresu, ochota se dále vzdělávat.

Vhodné i pro absolventy.

Výhodou: schopnost vnímat potřeby lidí se zdrav. postižením a poskytovat jim potřebnou podporu a péči v rámci sociální služby.

Nabízíme smysluplnou a zajímavou práci, možnosti dalšího vzdělávání, stabilní pracovní prostředí.

Poslední změna:2014-11-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 8132290754

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou