Obchodní zástupce pro prodej didaktických pomůcek

Benjamín s.r.o.

Okres Blansko, Okres Břeclav, Okres Hodonín, Okres Vyškov, Okres Znojmo, Okres Třebíč, Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov, Okres Kroměříž, Okres Uherské Hradiště, Okres Zlín
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-vyhledávání koncových zákazníků a aktivní péče o stávající zákazníky
-prezentace a prodej didaktických, rehabilitačních, cvičebních pomůcek, hraček a jiných produktů u zákazníka
-uzavírání objednávek
-spolupráce s dalšími regionálními zástupci

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
-zajímavá a kreativní práce v přátelském kolektivu
-zajímavý sortiment
-školení zdarma
-volná pracovní doba
-odměna úměrná výkonu

Informace o náboru

V případě zájmu o nabízenou pozici prosím zasílejte:
-motivační dopis
-stručný profesní životopis
-fotografii

na email: [email protected]

Přijímáme pouze písemné nabídky. Abychom Vás moli zařadit do užšího výběru, dobře popište zkušenosti a znalosti, kterými prokážete splnění našich požadavků.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

výhodou obchodní, pedagogické

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

aktivního prodeje

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-středoškolské vzdělání
-velmi dobré komunikační schopnosti
-vytrvalost, přesnost, ctižádostivost a pečlivost
-nadšení a organizační schopnosti
-kolektivní myšlení a reprezentativní vystupování
-dobrá znalost práce na PC
-vlastní automobil
-mobilní telefon
-živnostenský list

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme česká společnost, zabývající se výrobou, distribucí a přímým prodejem didaktických, cvičebních, rehabilitačních pomůcek, vybavení
školských zařízení, zahrad a hřišť. Klienty společnosti jsou hlavně mateřské školy, školská a dětská zařízení .
Zaměřujeme se na vysokou kvalitu produktů, s minimálním dopadem výroby na životní prostředí.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1100625  Datum zveřejnění: 26.3.2014