Obchodní zástupce pro prodej mobiliáře a didaktických pomůcek

Benjamín s.r.o.

Místo práce
Královéhradecký kraj
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-vyhledávání koncových zákazníků a aktivní péče o stávající zákazníky v přiděleném regionu
-zjištění potřeb zákazníka
-prezentace a prodej didaktických, rehabilitačních, cvičebních pomůcek, hraček a jiných produktů u zákazníka
-uzavírání objednávek
-spolupráce s dalšími regionálními zástupci

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
-zajímavá a kreativní práce v přátelském kolektivu
-zajímavý sortiment
-školení zdarma
-volná pracovní doba
-odměna úměrná výkonu
-možnost seberealizace

Informace o náboru

V případě zájmu o nabízenou pozici prosím zasílejte:
-motivační dopis
-stručný profesní životopis
-fotografii

na email: [email protected]

Přijímáme pouze písemné nabídky. Abychom Vás moli zařadit do užšího výběru, dobře popište zkušenosti a znalosti, kterými prokážete splnění našich požadavků.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

obchodní, pedagogické výhodou

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

aktivního prodeje

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-středoškolské vzdělání
-velmi dobré komunikační schopnosti
-vytrvalost, přesnost, ctižádostivost a pečlivost
-nadšení a organizační schopnosti
-kolektivní myšlení a reprezentativní vystupování
-dobrá znalost práce na PC
-vlastní automobil
-mobilní telefon
-živnostenský list

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme česká společnost, zabývající se výrobou, distribucí a přímým prodejem didaktických, cvičebních, rehabilitačních pomůcek, vybavení
školských zařízení, zahrad a hřišť. Klienty společnosti jsou hlavně mateřské školy, školská a dětská zařízení .
Zaměřujeme se na vysokou kvalitu produktů, s minimálním dopadem výroby na životní prostředí.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1522271  Datum zveřejnění: 16.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 40000 Kč/měsíc