Vodič MKD

Bennet Transport, spol. s r.o.

Česko, Maďarsko, Nemecko, Poľsko, Rakúsko, Francúzsko, Belgicko, Taliansko, Švajčiarsko, Holandsko, Dánsko, Rumunsko, Slovinsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
04.09.2017
Mzdové podmienky (brutto)
1400-1600€ v čistom priemerne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodiča MKD pre prácu v EU s praxou so sklápacím návesom, preprava voľne loženého tovaru alebo s posuvnou podlahou.
Očakávame hospodárne riadenie vozidla, starostlivosť o vozidlo a náves, svedomitý prístup k práci, slušné jednanie.
Práca na týždenné turnusy a na turnusy podľa dohody.

koncoročná odmena, príspevok na dovolenku, vernostný príspevok

vodič nesmie mať zákaz do krajín EÚ, profesionálna karta vodiča, karta vodiča do tachografu, ovládanie AETR, platné psychotesty a zdravotná prehliadka

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Taliansky jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

1

serióznosť, bezúhonnosť, spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita.

Spoločnosť sa zaoberá prepravou sypkých materiálov a paletového tovaru v krajinách EÚ.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2561772  Datum zveřejnění: 31.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1400-1600€ v čistom priemerne